کشوری که در آن عاشق کردن زنان و مردان تجارت است!

کشوری که در آن عاشق کردن زنان و مردان تجارت است!Reviewed by MG on Apr 30Rating: 5.0کشوری که در آن عاشق کردن زنان و مردان تجارت است! پیدا کردن همسردر کشور روسیه به بحرانی تبدیل شده است این بحران سبب شده است بازار عشق فروشی راه بیافتد. با وجود اینکه عاشق شدن در روسیه آسان نیست، ولی عشق تجارت پرسودی در این کشور به شمار می رود.

پیدا کردن همسردر کشور روسیه به بحرانی تبدیل شده است این بحران سبب شده است بازار عشق فروشی راه بیافتد.
با وجود اینکه عاشق شدن در روسیه آسان نیست، ولی عشق تجارت پرسودی در این کشور به شمار می رود.

Untitled-5

یافتن عشق در کشور وسیعی مانند روسیه تبدیل به تجارت پرسودی شده است به طوری که انتشار کتاب، راه اندازی سایت های آنلاین و حتی آموزش چهره به چهره همسریابی بودجه های قابل توجهی از سبد هزینه های زنان روس را تشکیل می دهد. به عنوان مثال شهریه شرکت در کلاس های همسریابی در مسکو به ازای دو ماه آموزش حدود ۶۵۰ دلار آمریکا برآورد می شود.

we-love-cart66

امروزه بیش از ۸۰ هزار زن در سراسر جهان با عضویت در وب سایت های همسریابی هزینه های گزافی خرج عضویت در اینگونه سایت ها می کنند.

در روسیه متوسط سن ازدواج برای دختران ۲۴ سال است که در مقایسه با آمریکا و انگلیس ۴ سال کمتر تخمین زده می شود. متوسط طول عمر زنان روسیه ۱۰ سال بیشتر از مردان است و با توجه به جمعیت آنها که حداقل ۵۰ درصد بیشتر از مردان روس است، بحران ازدواج در این کشور چندان دور از ذهن نیست.

اینم ببین !

2-10929-house-of-ghosts

خانه‌هایی که ارواح در آن‌ها زندگی می‌کنند

 «سف لاولس» عکاسی است که متخصص عکس گرفتن از مکان‌های دور افتاده و خراب شهری …

یه نظر

  1. توو کشور ما هم رواج داره طرف به خودشون علاقه مند میکنن بدش میزارن میرن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *