کشف تخم مرغی با ظاهری عجیب درچین

کشف تخم مرغی با ظاهری عجیب درچینReviewed by MG on Apr 3Rating:

خیلی از افراد دوست دارند صبحانه تخم مرغ بخورند حال چه به صورت نیمرو باشد چه عسلی یا آب پز، ولی مطمئنا عده کمی دوست دارند که تخم مرغ دم دار صرف کنند!

article-0-1BEE4E1F00000578-250_634x474

این تخم مرغ عجیب که دارای سه سانتی متر دم است در خانه ای در ایالت لینگن در شمال چین کشف شد. این تخم مرغ کمی بزرگتر از تخم مرغ معمولی است و یک دم کوچک پیچ خورده دارد.

اگرچه به دلیل دارا بودن دم، برای خوردن زیاد جالب توجه نیست ولی یک مزیت دارد و آن این است که بسیار ساده تر از تخم مرغ معمولی می شکند.

این خوراک ناقص الخلقه توسط یک مرد روستایی در خانه اش پیدا شده است. آقای لو چندین مرغ در خانه اش نگهدای می کند و به گفته خودش تاکنون چنین تخم مرغی ندیده بود.

Untitled-2

 برای پرندگان تولید تخم مرغ هایی با شکل های عجیب چیز غیرعادی نیست ولی  متخصصان فرضیه دقیقی برای علت دم دار شدن تخم مرغ ندارند. برخی از آنها احتمال می دهند که ماکیان ممکن است در نتیجه استرس ، تخم مرغ های عجیبی تولید کنند.

این اولین بار نیست که یک مرغ چینی تخم مرغی به شکل عجیب می گذارد، در سال 2012 مرغی در هوکوو تخم مرغی با دم بلند نسبتا پهن گذاشت ، تخم مرغ خودش به تنهایی کوچکتر از سایز نرمال بود ولی نکته عجیب آن این بود که 8.5 سانتی متر طول داشت.

همچنین در رسانه های چینی اعلام شده بود که در ژانویه 2005 مرغی در ایالت انهویی یک تخم مرغ قاشقی شکل گذاشته بود.

2 نفر این پستو پسندکردن.

اینم ببین !

25792374-Closeup-portrait-of-shocked-stunned-surprised-handsome-young-man-eyes-and-mouth-wide-open-jaw-drop-i-Stock-Photo-702x336

این عکس عجیب دنیا را سر کار گذاشت!

این عکس عجیب دنیا را سر کار گذاشت!Reviewed by mg on Jul 6Rating: 5.0این عکس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *