ژورنال تخصصی لباس دانشجویی منتشر می شود+عکس

ژورنال تخصصی لباس دانشجویی منتشر می شود+عکسReviewed by MG on Apr 25Rating:
مدیر گروه زنان و خانواده در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی اجتماعی وزارت علوم از انتشار فصلی ژورنال تخصصی لباس دانشجویی در آینده نزدیک خبر داد.

حمید قبادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ژورنال تخصصی دانشجویی گفت: این قول را می دهیم که به زودی این ژورنال را درکنار طرح پرنیا رونمایی و منتشر کنیم.

108572_627

وی ادامه داد: ما در طرح پرنیا، به دنبال ارتقا قدرت انتخاب آحاد جامعه در پوشش هستیم و چهارچوب ما، حوزه های ایرانی اسلامی خواهد بود و من فکر می کنم که همه مصرف کنندگان روی این مساله اتفاق نظر و تاکید دارند که ما ازالگوهای ایرانی اسلامی استفاده کنیم که دراین چهارچوب باشد.

دبیر کارگروه ساماندهی بنیاد ملی مد و لباس دانشجویی افزود: اگر تا پیش از این انتخاب محدودی وجود داشت با این اتفاق تعداد انتخاب افراد بیشتر می شود آثاری که ارایه می شود مبنی برایده خلاقیت هنری است پاسخ نیاز جدی به پوشش و حجاب را می دهد.

فاطمه بلغانی مدیر گروه زنان و خانواده در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی اجتماعی وزارت علوم نیز دراین خصوص گفت: تعداد لباس ها به تعدادی نرسیده است که به شکل ژورنال دانشجویی منتشر شود اما یکی از طرح های اساسی طرح پرنیا تولید ژورنال است که به صورت فصلی به چاپ رسیده و دراختیار دانشجویان قرار می گیرد.

IMG17004965

وی ادامه داد: فعالیت های مربوط به طرح پرنیا توسط دانشجویان حوزه طراحی دوخت و لباس و دیگر دانشجویان و حتی عموم  صورت خواهد گرفت و ما از طرح ها و الگوهای این حوزه استقبال می کنیم و مالکیت معنوی آنها را نیز از طریق بنیاد ملی مد و لباس ارایه کرده و آماده هستیم  به تولید انبوه نیز برسانیم و طرح هایی که امتیاز لازم را کسب کنند در این ژورنال به چاپ خواهد رسید.

2 نفر این پستو پسندکردن.

اینم ببین !

Untitled-4

گفتگو با دختر اصفهانی که اشتباهی کلیه اش را دراوردند !

پزشک زن اصفهانی کلیه بیمار خود را به جای غده درآورد و باعث شد دختر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *