پیشگیری و مراقبت در برابر افتادگی پوست !

پیشگیری و مراقبت در برابر افتادگی پوست !Reviewed by mg on Apr 2Rating: 5.0پیشگیری و مراقبت در برابر افتادگی پوستبرای پیشگیری از افتادگی پوست از چه توصیه هایی باید کمک بگیریم تا دچار بدفرم شدن پوست صورتمان نشویم توصیه های متخصصین زیبایی و پوست و مو در این رابطه چیست و چه راههایی را به ما پیشنهاد میدهند.

Untitled-2

برای پیشگیری از افتادگی پوست از چه توصیه هایی باید کمک بگیریم تا دچار بدفرم شدن پوست صورتمان نشویم توصیه های متخصصین زیبایی و پوست و مو در این رابطه چیست و چه راههایی را به ما پیشنهاد میدهند.

افتادگی پوست

مسعود داوری متخصص پوست و مو در خصوص علل شل‌شدگی و افتادگی پوست گفت: لاغری که بر اثر رژیم گرفتن و کاهش وزن به وجود می‌آید و همچنین افزایش سن از مهم‌ترین علل شل‌شدگی پوست است.

وی پیرامون بروز این مشکل در سنین پایین افزود: بروز زمینه‌های ژنتیکی متفاوت به تنهایی می‌تواند عاملی در جهت ایجاد شل‌شدگی و افتادگی پوست در سنین جوانی شود.

مسعودی با بیان اینکه با افزایش سن خاصیت ارتجاعی پوست کاهش می‌یابد تصریح کرد: نمی‌توان راه حلی را برای پیشگیری از این مشکل پیشنهاد کرد چرا که درمان‌های دارویی-موضعی و روش‌های مشابه تأثیری در جلوگیری از شل‌شدگی پوست در افراد نخواهند داشت.

این متخصص پوست تأکید کرد: ویتامین‌ها نیز اثری مشابه موارد نامبرده دارند اما در صورتی که فرد به سوء‌تغدیه و یا کمبود ویتامین مبتلا شده باشد احتمال بروز پیری زودرس پوست در وی افزایش خواهد یافت و در کل هیچ عاملی نمی‌توند نقش به خصوصی را در جلوگیری از بروز مشکلات پوستی یعنی افتادگی و شل‌شدگی ایفا نماید.

دکتر سلام

اینم ببین !

Smooth-Skin-Care-Tips

راز های داشتن پوست خوب و شفاف

راز های داشتن پوست خوب و شفافReviewed by mg on May 5Rating: 5.0راز های داشتن …

یه نظر

  1. ممنونم ازتون .
    مطلب خوب و به درد بخوری بود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *