پسر 14ساله ایرانی، جوان‎ترین استاد دانشگاه جهان+عکس

پسر 14ساله ایرانی، جوان‎ترین استاد دانشگاه جهان+عکسReviewed by MG on May 6Rating: 4.0پسر 14ساله ایرانی، جوان‎ترین استاد دانشگاه جهان+عکسعلی نجفی جوان‎ترین مدرس دانشگاه همدان و دارای مدرک دکترا در دنیاست که 14 سال بیشتر ندارد اما به دانشجویان بزرگسال زبان انگلیسی ، در کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی همدان درس می‎دهد.

علی نجفی جوان‎ترین مدرس دانشگاه همدان و دارای مدرک دکترا در دنیاست که 14 سال بیشتر ندارد اما به دانشجویان بزرگسال زبان انگلیسی ، در کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی همدان درس می‎دهد.

Untitled-3

بر اساس مستندات قابل ارائه دیار هگمتانه زادگاه دانشمندان و مشاهیر نامداری چون بوعلی سینا و جایگاه بزرگان و عارفانی چون بدیع الزمان، عین القضات همدانی و شاعرانی چون میرزاده عشقی ، غبار ، مفتون همدانی ، غمام ، صابر و باباطاهر بوده است. همدان این روزها نیز مهد پرورش عالمی جوان است که شهره موفقیتش در دنیا پر شده است.

علی نجفی جوانترین مدرس دانشگاه همدان و دارای مدرک دکترا در دنیاست که 14 سال بیشتر ندارد اما به دانشجویان بزرگسال زبان انگلیسی ، در کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی همدان درس می دهد.
وی از چهار سالگی آموزش زبان را در برخی از مؤسسات آموزشی آغاز کرده و هم اکنون در سن 14 سالگی و در کلاس اول دبیرستان توانسته مدرک دکتری خود را از دانشگاه کمبریج انگلستان دریافت کند.
7 نفر این پستو پسندکردن.

اینم ببین !

57382942

ماجرای حیرت انگیز گوشی که اولین بار روی دست رشد کرد و پرورش یافت !

ماجرای حیرت انگیز گوشی که اولین بار روی دست رشد کرد و پرورش یافت !Reviewed …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *