مسخره ترین مد دنیا اینه که اینجوری لباس بپوشی !+ تصاویر

مسخره ترین مد دنیا اینه که اینجوری لباس بپوشی !+ تصاویرReviewed by MG on Oct 12Rating: 5.0مسخره ترین مد دنیا اینه که اینجوری لباس بپوشی !+ تصاویرمسخره ترین مد دنیا اینه که اینجوری لباس بپوشی !​ این عمل در بعضی کشور های با اصطلاح لو رایدینگ یا پایین رانی (راندن در پایین) اتلاق میگردد. این نوع فشن عجیب و غیر عادی از زمانی مورد پسند عده ای قرار گرفت که لباس های زیر مارک دار و پر زرق و برق مد شد.

مسخره ترین مد دنیا اینه که اینجوری لباس بپوشی !​

drfrf

این عمل در بعضی کشور های با اصطلاح لو رایدینگ یا پایین رانی (راندن در پایین) اتلاق میگردد. این نوع فشن عجیب و غیر عادی از زمانی مورد پسند عده ای قرار گرفت که لباس های زیر مارک دار و پر زرق و برق مد شد.
در این صورت با پایین تر بستن کمربند شلوار باعث پیدا شدن مارک و یا رنگ های لباس زیر میگشت. اما این روند به مرور جای خود را به افراط و تفریط کشاند و مواردی دیده شده که حتی شلوار روی قوزک پا بسته میشود.

سگینگ (یا به اصلاح خودمان تنبان افتاده ) نام نوعی فشن عجیب و غیر عادی و زشت است وبه حالتی از پوشیدن شلوار و یا شلوارک میگویند که شلوار از حالت عادی خودش پایین تر بسته و محکم شود بطوریکه زیر شلواری بصورت زننده ای پیدا باشد.

0 as dadayy
dsww dvvf fgtgt gfdgyy rtjk sa sad uui yg

 

7 نفر این پستو پسندکردن.

اینم ببین !

mo23751

مدل کت و سارافون های شیک – سری دوم

مدل کت و سارافون های شیک - سری دومReviewed by MG on Mar 23Rating: 5.0گلچینی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *