ماندگاری بیشتر آرایش در هوای گرم

ماندگاری بیشتر آرایش در هوای گرمReviewed by mg on Feb 14Rating: 5.0ماندگاری بیشتر آرایش در هوای گرمهمان طور که قبلا گفته شد باید از کرم های فاقد چربی استفاده کنید ونکته مهم تر این است که همواره سطح پوست خود را تمیز نگه دارید این مهم با استفاده از شوینده های مخصوص پوست های چرب که فاقد مواد صابونی هستند (پن ها) امکان پذیر است.

Untitled-2

حتما برای شما هم پیش آمده که هنگام بیرون زدن از خانه با یک باران ناگهانی یا بادی شدید تمام آرایش شما به هم ریخته یا حتی خط چشم شما  کاملا پاک شده است واتفاق هایی از این دست …

این اتفاقات بیشتر در فصل تابستان شایع است. زیرا دمای هوا بالاست وپوست شما تعریق بیشتری دارد .در نتیجه آرایش تان  به هم می ریزد ویا حتی کاملا محو می شود.

پس برای ماندگاری بیشتر آرایش تان این راهکارها را به کار بگیرید:

۱)انتخاب لوازم آرایشی مناسب فصل

در فصل تابستان باید تمام لوازم آرایشی شما فاقد چربی باشد. علاوه بر این هنگام خرید دقت کنید که لوازم تان سیلیکون بیس باشند .

کاملا واضح است که در فصل تابستان به دلیل تعرق بیشتر ،سطح پوست شما درصد چربی بالاتری خواهد داشت به همین دلیل از لوازم فاقد چربی استفاده کنید هم چنین سیلیکون ماده ای است که می تواند به صورت یک مانع بین پوست شما وحرارت هوای بیرون عمل کند در نتیجه از به هم ریختن آرایش شما جلوگیری می کند.

0y1k0bxtu

۲)زیرسازی مناسب پوست

در فصل تابستان به دلیل شدید بودن اشعه های ماوراء بنفش باید حتما از کرم های محافظت کننده وضد لک استفاده بنمایید تا پوستی شفاف تر داشته باشید.

۳) استفاده از کرم های مناسب فصل

همان طور که قبلا گفته شد باید از کرم های فاقد چربی استفاده کنید ونکته مهم تر این است که همواره سطح پوست خود را تمیز نگه دارید این مهم با استفاده از شوینده های مخصوص پوست های چرب که فاقد مواد صابونی هستند (پن ها) امکان پذیر است.

شوینده هایی که مواد صابونی دارند پوست شما را بیشتر مستعد چرب شدن می کنند به همین دلیل باید از مواد فاقد صابون استفاده نمایید.

y15b4t1lsdfedsf

۴)راهنمای آرایش

همیشه از کاتالوگ ها وراهنماهایی که درهمه داروخانه ها یافت می شود استفاده نمایید تا انتخاب آسان تری داشته باشید.

۵) کرم های بژ

در فصل تابستان از کرم های تیره تر نسبت به زمستان استفاده کنید .کرم های بژ مناسب این فصل هستند.

۶)پودرهای ضد گردو خاک

بعد از این که شما تمام این موارد را رعایت کردیدوآرایش دل خواهتان را هم انجام دادید نوبت به محافظت از این آرایش می رسد.

استفاده از پودرهای ضد گرد وخاک باعث ماندگاری بیشتر آرایش تان می شود.هم چنین این پودرها مانعی در برابر چربی پوست هم می توانند باشند.

۷)اسپری های فیکساتور

این اسپری ها تنها مخصوص آرایش گران وگریم مور های حرفه ای نیست .همه افرادی که آرایش تقریبا غلیظ می کنند باید از این اسپری ها برای ماندگاری آرایش شان استفاده نمایند.

c1jxrpuzssss

۸)کنترل تعریق سطح پوست

 بالای لب وپشت گردن تقریبا دو مکان هستند که سریع تر مرطوب  می شوند

به همین دلیل شما می توانید از کنترل کننده های تعریق در این مکان ها استفاده نمایید .

اینم ببین !

ar4-4322

رازهای زیبایی عروس خانم ها در شب عروسی

رازهای زیبایی عروس خانم ها در شب عروسیReviewed by mg on May 5Rating: 5.0رازهای زیبایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *