مادر 2ساله‌اي که 6 فرزند دارد !

مادر 2ساله‌اي که 6 فرزند دارد !Reviewed by MG on May 28Rating: 5.0مادر 2ساله‌اي که 6 فرزند دارد !خديجه ايزدي فرد، از اهالي کلات مشهد، مادر شش فرزند است که سال ها بدون هويت واقعي زندگي مي کند اگرچه در شناسنامه اين مادر، هيچ تاريخ فوتي اعلام نشده است اما ثبت احوال مرگ او را در 2سالگي اش ثبت کرده است.

مادر 70ساله‌اي که تاريخ فوت او در سن دو سالگي در سازمان ثبت احوال کشور ثبت شده است، سال هاست که بدون کارت ملي زندگي مي‌کند و تاکنون نتوانسته به سفر برود.

13920323124526907692534

خديجه ايزدي فرد، از اهالي کلات مشهد، مادر شش فرزند است که سال ها بدون هويت واقعي زندگي مي کند اگرچه در شناسنامه اين مادر، هيچ تاريخ فوتي اعلام نشده است اما ثبت احوال مرگ او را در 2سالگي اش ثبت کرده است.  

اين مادر تاکنون هيچ کارت ملي و گذرنامه نداشته و به خاطر همين به رغم تمايل زياد به سفر هنوز نتوانسته به سرزمين وحي و عتبات سفر کند.

فرزندان اين مادر کلاتي با مراجعات بسيار به ثبت احوال و اداره گذرنامه و اتباع خارجه و تحقيقات محلي توانستند هويت مادرشان را ثابت کنند و هم اکنون در انتظار اعلام هويت رسمي او از جانب سازمان ثبت احوال هستند.

اين مادر 70ساله که تاکنون کارت ملي نداشته و از دريافت يارانه هم محروم شده، در انتظار صدور کارت ملي خود است تا در اولين فرصت عازم کربلاي معلي شود.

 

 

3 نفر این پستو پسندکردن.

اینم ببین !

en6400

آداب و رسوم ازدواج در روسیه

آداب و رسوم ازدواج در روسیهReviewed by mg on Apr 6Rating: 5.0آداب و رسوم ازدواج …

یه نظر

  1. الهی,من حاضر شناسنمم بهش بدم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *