فاش شدن زن بودن شکسپیر پس از 400 سال! + تصاویر

فاش شدن زن بودن شکسپیر پس از 400 سال! + تصاویرReviewed by mg on Apr 6Rating: 5.0فاش شدن زن بودن شکسپیر پس از 400 سال! + تصاویربا اینکه 400 سال از مرگ ویلیام شکسپیر می‌گذرد، شایعاتی در مورد شخصیت واقعی شکسپیر هنوز پابرجاست. یکی از محققانی که در مورد شکسپیر بسیار تحقیق کرده ادعایی می‌کند که به نوبۀ خود بسیار جالب است.

480269wsdw2qu0lt4zvy

با اینکه 400 سال از مرگ ویلیام شکسپیر می‌گذرد، شایعاتی در مورد شخصیت واقعی شکسپیر هنوز پابرجاست. یکی از محققانی که در مورد شکسپیر بسیار تحقیق کرده ادعایی می‌کند که به نوبۀ خود بسیار جالب است.

جان هادسون محقق در کتابش می‌نویسد شکسپیر در اصل خانمی به نام امیلیا باسانو بوده که در لندن زندگی می‌کرده. او در کتابی به نام «خانم سیاه موی شکسپیر» می‌نویسد شکسپیر خانمی بوده که موهای سیاهی داشته و درسال 1569 در خانواده‌ای موسیقی‌دان به دنیا آمده‌است.

l5laxt1808wqxwm6jpt

خانوادۀ امیلیا برای ملکه الیزابت اول موسیقی می نواخته و او در نوجوانی به لورد چمبرلین که مسئول قسمت تئاتر شهر لندن بود علاقه مند شد. او از همین‌جا اطلاعات لازم را برای نوشتن نمایشنامه‌های منتسب به شکسپیر را کسب کرد.

امیلیا باسانو در سال 1645 فوت می‌کند. او تمام عمرش را در لندن سپری می‌کند و این موضوع یکی از دلایلی است که آقای هادسون معتقد است این خانم با نام شکسپیر کار می‌کرده. خانواده امیلیا اهل ایتالیا بودند و او اینگونه اطلاعاتی درمورد ایتالیا را در نمایشنامه‌هایش استفاده می‌کرد.

m3i3z0qtrr74o0ols1rs

به گفته این محقق، دلیل اینکه ما در آثار شکسپیر مانند اتللو نام امیلیا و در تاجر ونیزی نام فامیل باسانو را مشاهده می‌کنیم همین است.

 

باشگاه خبرنگاران

اینم ببین !

25792374-Closeup-portrait-of-shocked-stunned-surprised-handsome-young-man-eyes-and-mouth-wide-open-jaw-drop-i-Stock-Photo-702x336

این عکس عجیب دنیا را سر کار گذاشت!

این عکس عجیب دنیا را سر کار گذاشت!Reviewed by mg on Jul 6Rating: 5.0این عکس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *