عروسی مجلل قورباغه ها در هند + تصاویر

عروسی مجلل قورباغه ها در هند + تصاویرReviewed by MG on May 3Rating:

ws9ssdeh28seq275cl7g

دو گروه از زنان به صورت جداگانه، قورباغه های نر و ماده را به حمام می برند و سپس به آنها به لباس مخصوص می پوشند و جواهرات می آویزند تا برای عروسی مهیا گردند. پس از انجام مراسم نیز آنها به راز و نیاز با خدایشان پرداخته و از او سپاسگزاری کرده و برای این زوج تازه به هم رسیده نیز دعا می کنند. سپس آنها را به نزدیکی یک رودخانه برده و برای ماه عسلشان آنها را تنها می گذارند!… به این امید که باران لازم برای فصل برداشت از آسمان ببارد

پس از اخم ابرها و نباریدن باران، ساكنان روستاي آسام هند بنابر يك رسم قديمي با برگزاري مراسم ازدواج دو قورباغه، طلب باران كردند. علاوه بر ساکنان این روستا، صدها تن نیز از روستاهای همجوار به تماشای این ازدواج آمده بودند. ساكنان اين روستا معتقدند كه برگزاري اين ازدواج غيرمعمول باعث بارندگي مي‌شود و مي‌تواند آنان را از خشكسالي و قحطي آب نجات دهد.

 ub9m4k4ebm9gnvmq8e8f

دو گروه از زنان به صورت جداگانه، قورباغه های نر و ماده را به حمام می برند و سپس به آنها به لباس مخصوص می پوشند و جواهرات می آویزند تا برای عروسی مهیا گردند. پس از انجام مراسم نیز آنها به راز و نیاز با خدایشان پرداخته و از او سپاسگزاری کرده و برای این زوج تازه به هم رسیده نیز دعا می کنند. سپس آنها را به نزدیکی یک رودخانه برده

و برای ماه عسلشان آنها را تنها می گذارند!… به این امید که باران لازم برای فصل برداشت از آسمان ببارد.

 74a07ve95eekgj8wlk

در بخش‌هايي از هند، اين تصور وجود دارد كه قورباغه‌ها قدرت ويژه‌اي دارند و مي‌توانند هنگام بارش باران را حدس بزنند و با ايجاد صداهايي مردم را خبردار كنند. اگرچه اين رسوم براي بيشتر مردم امري عجيب است اما تعدادي از هندي‌ها اقدام به برگزاري مراسم ازدواج حتي براي ميمون‌ها مي‌كنند تا باران ببارد.

 kas9ylwracgfprqw7br5

همچنین مردم سراسر هند معتقدند قورباغه ها دارای توانایی های فوق العاده ای هستند و روز عروسی آنها نیز روز خوبی محسوب می شود. مردم این روستای دورافتاده هند، از روز قبل از مراسم قورباغه ها را با رنگ پرتقالی و گلهای وحشی زینت کرده و در تدارک مراسم هستند.

 11401_153

3 نفر این پستو پسندکردن.

اینم ببین !

latteecoffeeart02

طراحی روی قهوه (2)

طراحی روی قهوه (2)Reviewed by MG on Mar 23Rating: 5.0طراحی روی قهوهطرح های زیبا و …

یه نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *