سوتی های وحشتناک و خنده دار گزارشگر بازی تیم ملی!

سوتی های وحشتناک و خنده دار گزارشگر بازی تیم ملی!Reviewed by mg on Mar 31Rating: 5.0سوتی های وحشتناک و خنده دار گزارشگر بازی تیم ملی!گزارشگر بازی تیم ملی مقابل عمان در بدترین روز گزارشگری اش تا می توانست گاف داد و در خنده دارترین اشتباه و سوتی خود بلاژویچ را زنده یاد معرفی کرد.

0.200871001382818095_parsnaz_ir

گزارشگر بازی تیم ملی مقابل عمان در بدترین روز گزارشگری اش تا می توانست گاف داد و در خنده دارترین اشتباه و سوتی خود بلاژویچ را زنده یاد معرفی کرد.

گزارشگر بازی تیم ملی

آنهایی که بازی روز گذشته ایران و عمان را از پای تلویزیون دیدند، علاوه بر تماشای فوتبال، مثل بینندگان یک نمایش کمدی، خندیدند و لذت بردند.

 پیمان یوسفی انگار از وسط مراسم عید دیدنی به ورزشگاه آزادی آمده بود که اصلا آمادگی گزارش بازی تیم ملی مقابل عمان را نداشت. او در 30 دقیقه ابتدایی بازی تقریبا هر 3 دقیقه یک بار سوتی داد.

 در حالی که میروسلاو بلاژویچ هنوز زنده است و با وجود ابتلا به بیماری پروستات خیال مردن ندارد، یوسفی وی را زنده یاد بلاژویچ معرفی کرد.

یوسفی که می خواست با اشاره به آخرین بازی که ما عمان را بردیم، اطلاعات نداشته خود را به رخ بکشد، به مرداد ماه سال 1380 و تورنمنت چهارجانبه تهران برگشت و به پیروزی 5 بر 2 ایران مقابل عمان اشاره کرد اما ناگهان مرتکب قتل عمد شد و بلاژویچ که هنوز زنده است، را کشت و گفت در آن بازی زنده یاد بلاژویچ سرمربی تیم ملی بود. احتمالا یک لحظه پیمان یوسفی، بلاژویچ و ایویج را اشتباه گرفت.

 پیمان یوسفی البته با تاخیر 20 دقیقه ای متوجه این اشتباه شد اما عبارتی که برای اصلاح این گاف به کار برد، به مراتب از خود این اشتباه عجیب‌تر به نظر می‌رسید: «خب ظاهرا عمر بلاژ طولانی‌تر شده است!»

نمونه های دیگری از سوتی های 30 دقیقه ابتدایی پیمان یوسفی عبارتند از اینکه سه تعویض و تغییر تیم ملی در قیاس با بازی قبلی را گفت دو تغییر، با وجود صعود عمان به جام ملت ها گفت این تیم شانس صعود ندارد، تیم های صعود کننده را سه بار اشتباه گفت، متوجه نشد علی کفاشیان بابت صدمین بازی ملی سیدجلال از او تقدیر کرده است، یادش نبود تماشاچی فقط می تواند در این بازی در طبقه اول ورزشگاه بنشیند و سوتی های دیگری که نشان می داد جناب یوسفی وسط یک مهمانی عید دیدنی بوده که دوستان تماس گرفته و به او گفته اند تشریف بیاور برای گزارش بازی تیم ملی!

 یوسفی روز گذشته در خنداندن مردم از سرهنگ علیفر و جواد خیابانی سبقت گرفت!

“خطای درست و درمون” هم اصطلاح جدیدی است که جناب یوسفی در این بازی وارد ادبیات گزارشگری کرد.

اینم ببین !

en6400

آداب و رسوم ازدواج در روسیه

آداب و رسوم ازدواج در روسیهReviewed by mg on Apr 6Rating: 5.0آداب و رسوم ازدواج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *