روش فوری برای تسکین درد دندان

روش فوری برای تسکین درد دندانReviewed by MG on May 17Rating: 4.5روش فوری برای تسکین درد دنداناگر تا به حال دندان درد را تجربه کرده باشید حتما می دانید که چقدر سخت و عذاب آور است. در این بخش روشی جالب برای تسکین این درد به شما معرفی می کنیم.

Toothache Remedy Using Garlic

اگر تا به حال دندان درد را تجربه کرده باشید حتما می دانید که چقدر سخت و عذاب آور است. در این بخش روشی جالب برای تسکین این درد به شما معرفی می کنیم.

متخصصان می گویند: فردی که دندان درد دارد و مشغول تماشای بازی فوتبال است، به دلیل تمرکز و علاقه نسبت به این بازی،درد کمتری را احساس می‌کند.

آنها اظهار دارند که  هنوز علت پیچیدن درد در بدن معلوم نشده است. 3 درد وجود دارد که پیدا کردن علت درد آن مشکل است. درداول به درد شبه معروف است و بر اساس آن وقتی فرد یکی از ارگان‌هایش را بر می‌دارد در آن موضع احساس درد می‌کند.
relieve-toothache-1
 درد دیگر به صورت احساس آتش گرفتن صورت است و فرد مبتلا احساس می کند آب جوش بر صورت او ریخته‌اند. وقتی باد به صورت می‌خورد یا چراغ روشن می‌شود این درد آغاز می‌شود و معمولاً اعصاب محیطی در اندام‌های فوقانی در این دردها درگیر هستند.
درد سوم مربوط به عصب سه‌قلو است که حتی اگر عصب قطع شود باز درد ادامه می‌یابد.
در این نواحی احساس تیرکشیدگی وجود دارد و خود به خود درد بعد از مدتی خاموش می‌شود.
Untitled-3
در گذشته مبتلایان از داروهای آرامبخش استفاده می‌کردند و گاهی این مصرف آن قدر زیاد بود که موجب اعتیاد و ایجاد عوارضی برای آنها می‌شد. برخی مبتلایان نیز از شدت درد دست به خودکشی می‌زدند.
معمولاً جراحی یکی از روش‌های درمان این دردها است. بافت مغز گیرنده درد ندارد و عروق آن درد را انعکاس می‌دهند.
در این بیماری‌ها منشاء عضوی وجود ندارد و علت اصلی عوامل روانی است. استرس مهمترین عامل ابتلا به این دردها است که معمولا در دستگاه گوارش دیده می‌شود. معمولاً دردهای عمقی نیز منتشره هستند و در تمام بدن می‌پیچند.
وقتی آستانه درد پائین بیاید،‌آن را احساس می‌کنیم. و اگر آستانه بالا باشد، فرد درد کمتری را احساس می‌کند. مثلاً فردی کهدندان درد دارد و مشغول تماشای بازی فوتبال است به دلیل تمرکز و علاقه نسبت به این بازی، درد کمتری را احساس می‌کند اما، با پایان بازی درد خودش را بیشتر نشان می‌دهد چنانکه فرد می‌پندارد دندان درد پس از پایان بازی سراغ او آمده است.
پس نتیجه می گیریم که اگر درد شدید دندان به سراغتان آمد فعالیتی تمرکزی را دنبال کنید تا درد خود به خود کمتر شود.

اینم ببین !

31322_513

رابطه استفاده زیاد از شبکه های اجتماعی با افسردگی

محققان تأثیرات شبکه های اجتماعی بر روحیات کاربران را مورد بررسی قرار دادند،این تحقیقات نشان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *