دکوراسیون فوق العاده آبی و سفید

دکوراسیون فوق العاده آبی و سفیدReviewed by MG on May 17Rating: 5.0دکوراسیون فوق العاده آبی و سفید رنگ آبی با ترکیب زیبای سفید می تواند نشانه ای از شادی , انرژی و سرزندگی را به انسان منعکس کند به همین دلیل دکوراتورها این ترکیب را ترکیبی پر انرژی می خوانند.

دکوراسیون-noblue-(6)

در این بخش دکوراسیون داخلی مدرن و شیکی را از تمام بخش های خانه اعم از اتاق پذیرایی, اتاق خواب, آشپزخانه و سرویس بهداشتی با رنگ سفید و آبی ملاحظه می کنید.

 رنگ آبی با ترکیب زیبای سفید می تواند نشانه ای از شادی , انرژی و سرزندگی را به انسان منعکس کند به همین دلیل دکوراتورها این ترکیب را ترکیبی پر انرژی می خوانند.

در طراحی دکوراسیون اتخاب رنگ بخشی از آن است نکته ی مهم دیگر تطبیق لوازم با سبک و تن رنگ مورد استفاده است.
برای طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشینمن با استفاده از ترکیب رنگ آبی و سفید نکاتی را باید مورد توجه قرار دهید. ابتدا متراژ و فضای اتاق است که اگر متراژ بالا بود فضای استفاده از رنگ آبی بیشتر و آزاد تر است اما اگز اتاق شما کوچک و کم فضاست استفائه از رنگ سفید بر رنگ آبی پیشی می گیرد و بیشتر کاربرد دارد.
دکوراسیون-noblue-(1)
دکوراسیون-noblue-(4)
به آشپزخانه یعنی قلب خانه می رسیم. طراحی های امروزی و جنس کابینت های جدید به اندازه کافی براقیت و جلوه دار هستند پس با توجه به موقعیت خانه می توانید این دو رنگ را در آشپزخانه خود داشته باشید.

دکوراسیون-noblue-(17)
دکوراسیون-noblue-(16)(1)
دکوراسیون-noblue-(6)
دکوراسیون-noblue-(12)
یک اتاق خواب خنک و شاد با داشتن طراحی مرکب از آبی و سفید اما توصیه د ترکیب این دو رنگ این است که آبی را در دیوارها زیاد به کار نبریم چرا که از انرژی مثبت آن می کاهد.
دکوراسیون-noblue-(18)
دکوراسیون-noblue-(11)
دکوراسیون-noblue-(8)
 سرویس بهداشتی هم مسلما با استفاده از رنگ آبی البته بیشتر از رنگ سفید نمای خواصی خواهد داشت.
دکوراسیون-noblue-(14)
دکوراسیون-noblue-(15)
دکوراسیون-noblue-(10)
5 نفر این پستو پسندکردن.

اینم ببین !

mo18330

نکات مهم برای طراحی یک حمام زیبا

نکات مهم برای طراحی یک حمام زیباReviewed by mg on Mar 26Rating: 5.0نکات مهم برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *