در فصل گرما چگونه از موهایمان مراقبت کنیم؟

در فصل گرما چگونه از موهایمان مراقبت کنیم؟Reviewed by mg on Jun 5Rating: 5.0در فصل گرما چگونه از موهایمان مراقبت کنیم؟با نزدیک شدن به تابستان، هوا نیز گرم تر شده و باید بیشتر از همیشه از موهایمان مراقبت کنیم. در این مطلب به برخی نکات اساسی در این زمینه اشاره می کنیم:

Untitled-1

با نزدیک شدن به تابستان، هوا نیز گرم تر شده و باید بیشتر از همیشه از موهایمان مراقبت کنیم. در این مطلب به برخی نکات اساسی در این زمینه اشاره می کنیم:

اشعه های خورشید برای موها و همچنین برای پوست بسیار مضر هستند. پس در این فصل از باز گذاشتن مو خودداری کرده و به جای اینکار از اکسسوری های جذاب برای بستن مو استفاده کنید. سعی کنید روسری یا کلاهتان به طور کامل موها را پوشانده و از آنها محافظت کند.

اگر به مدت طولانی بیرون از خانه باشید، موهای رنگ شده شما پژمرده و بی حال می شوند. پس کمتر زیر نور خورشید فعالیت کرده و البته از شنا کردن بیش از اندازه در آبی که کلر دارد خودداری کنید (کلر باعث از بین رفتن رنگ موها می شود).

Woman with beautiful long hair on white background

موهایتان را هر روز نشوئید و برای حفظ رطوبت طبیعی مو، از سشوار کردن آن خودداری کرده و اجازه دهید به طور طبیعی خشک شود.

تا می توانید کمتر از وسایل حالت دهی استفاده کنید. فر کردن، اتو کردن یا هر حالت دهی دیگر برای موها می تواند صدمه شدیدی به آنها وارد کند.

هر شش یا هشت هفته یک بار موها را کوتاه کنید. این کار باعث سلامتی و رشد بیشتر موها می شود.

4 نفر این پستو پسندکردن.

اینم ببین !

ar4-4322

رازهای زیبایی عروس خانم ها در شب عروسی

رازهای زیبایی عروس خانم ها در شب عروسیReviewed by mg on May 5Rating: 5.0رازهای زیبایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *