درمان چشم های پف کرده چیست؟

درمان چشم های پف کرده چیست؟Reviewed by MG on Jun 24Rating: 5.0درمان چشم های پف کرده چیست؟یک راه حل قدیمی و کارآمد استفاده از خیار است. چند برش خیار پوست کنده که برای دقایقی داخل فریزر گذاشته اید به مدت ده دقیقه روی چشمام بسته خود بگذارید.

یک راه حل قدیمی و کارآمد استفاده از خیار است. چند برش خیار پوست کنده که برای دقایقی داخل فریزر گذاشته اید به مدت ده دقیقه روی چشمام بسته خود بگذارید.

kj

یک کیسه آب سرد روی چشم هایتان بگذارید

یک بسته سبزیجات یخ زده از فریزر درآورده و داخل یک حوله بپیچید.(باید از ورای آن حوله احساس سرما کنید).آن را به مدت ده دقیقه روی چشمان بسته خود بگذارید. سرتان را به سمت بالا نگه دارید تا سنگینی آن شانس آن را داشته باشد که جریان گردش زیر چشم را برقرار کند).

یک راه حل قدیمی و کارآمد استفاده از خیار است. چند برش خیار پوست کنده که برای دقایقی داخل فریزر گذاشته اید به مدت ده دقیقه روی چشمام بسته خود بگذارید.
df
راه حل : برای اینکه چشمان تان در آینده پف دار نشود ، به اندازه کافی آب بنوشیدو و زمانیکه به تختخواب می روید ، زیر سرتان دو بالش بگذارید. نیروی سنگینی به مایع وارد می آید و از حرکت آن به سمت چشمان شما جلوگیری میکند.

hg

از کرم چشم استفاده کنید

با انگشت حلقه خود با ملایمت کمی کرم به زیر چشمان تان بزنید ، از گوشه داخلی چشم به سمت بیرون بروید. به دنبال کرمی بدون کافئین باشید که خاصیت تنگ کنندگی عروق آن به جریان گردش خون زیر چشم شما کمک کند و به سرعت پف زیر چشم شما را می خواباند.

1

یک راه دیگر برای کم کردن پف زیر چشم این است که :یک حوله را داخل یک فنجان چای بابونه خیس کنید و آن را به مدت ده دقیقه روی چشمان بسته خود بگذارید.و  (یا اینکه  ازخود Tea bag استفاده کنید) خاصیت  ضدالتهابی بابونه به کاهش پف چشم کمک می کند.

 

اینم ببین !

landscape_nrm_1423069350-cos-long-hair

ترکیب جادویی برای رشد سریع موها

ترکیب جادویی برای رشد سریع موهاReviewed by mg on Sep 15Rating: 3.5ترکیب جادویی برای رشد …

یه نظر

 1. می دونی بازیکنان تیم ملی فوتبال “بچه کجا” هستند؟!
  1_ رضا قوچان نژاد / کرد خراسان
  ٢_ بختیار رحمانی / کرد سرپل ذهاب کرمانشاه
  ٣_ علی‌رضا جهانبخش / کرد گیلان
  ٤_ اشکان دژاگە / لک
  ٥_ پژمان منتظری / از لرهای خوزستان
  ٦_ قاسم حدادی‌فر / از لرهای اصفهان
  7_ کریم انصاری فرد / ترک -اردبیل
  8_ علی‌رضا حقیقی/ترک – تهران
  9_ خسرو حیدری / ترک -تهران
  10_هاشم بیگ‌زادە / ترک -تهران
  11_ محمد رضا خان‌زادە / ترک -تهران
  12 _ مسعود شجاعی / ترک -قشقایی
  13_ حسین ماهینی / عرب
  14_احمد آل نعمە / عرب
  15_رحمان احمدی / مازنی مازندران
  16_ مهرداد پولادی / مازنی-کرج

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *