حقه هایی برای تیپ زیبا و مناسب

بدن تان با هر فرمی که دارد، تیپ پوشش زیبا و مناسبی هم برای شما وجود دارد. آنچه مهم است فرم و شکل بدن تان را به رسمیت شناخته و زیبایی های آن را با این تیپ سازی تاکید کنید و عیب های بدن تان را بپوشانید و به این صورت تیپ مناسبی برای خود بیافرینید. با این کار می توانید خود را بسیار شیک تر و زیباتر حس کنید که البته این موضوع از اصول اولیه ی اعتماد به نفس در خانم هاست.

body-shape-apples-pears

اگر بدن تان پُر و منحنی دار است چگونه باید لباس بپوشید؟

اگر بدن تان پُر است، بر عکس بجای لباس های شل و استفاده از رنگ های ساده برای مخفی کردن بدن تان، بهتر است از لباس هایی که بر بدن تان خوب می نشیند و رنگ های مناسب استفاده کنید. تاکید بر بخش های زیبای وجود تان و استفاده از لباس متناسب بر پنهان کردن بدن تان زیر پشته ای از پارچه ترجیح دارد.

چه تیپی برای بدن های پر مناسب تر است؟

یادتان باشد با توجه کردن به لباس پوشیدن تان می توانید بخش مهمی از زیبایی تان را به چشم بیاورید و نیز برای هر فرم بدن مطمئن باشید تیپ مناسبی وجود دارد، پس خودتان را بهتر بشناسید.

شما می توانید با بهره گرفتن از وسایلی همچون شال های پارچه ای، دستمال گردن و یا وسایل جانبی* دیگر استفاده کنید. بعنوان مثال اگر اضافه وزن تان به چشم می آید، می توانید با گوشواره های توجه برانگیز آن را پوشش بدهید. گوشواره های آویز و بلند برای شما مناسب خواهند بود. اگر ارتفاع گردن تان کوتاه است، خوب است از گردن بند های ظریف و بلند استفاده کنید.

*وسایل جانبی یا همان accessory به چیزهایی غیر از لباس اطلاق می شود، که از زیور آلات و گیره های سر گرفته تا شال و کلاه و هر آنچه به لباس وصل می شود.

اگر بالاتنه تان از پاهای تان بلندتر است، به چه نکاتی باید دقت کنید؟

اگر نیمه ی بالای بدن تان پر باشد، می توانید با پوشیدن لباس های تیره ظریف تر دیده شوید. با پوشیدن شلوار فاق بلند و دامن هایی که کمرگاه بلندی دارند می توانید قد پاهای تان را نیز بلند تر نشان دهید. با پوشیدن کفش پاشنه بلند نیز می توانید تعادلی در نیمه ی بالا و پایین بدن تان ایجاد کنید.

اطلاعات مفید لباس پوشیدن برای خانوم های ریز نقش

تیپ های مناسب خانم های ریز نقش

مهم ترین نکته خوب نشستن لباس روی بدن تان است. با سِت کردن رنگ لباس و پوشیدن لباس های تیره تر، می توانید تیپی مدرن و ترکیب بندی بسیار زیبا ایجاد کنید. با پوشیدن دامن کوتاه و کفش پاشنه بلند می توانید ارتفاع قد خود را تکمیل کنید. خوب است یادآوری کنم، که شلوار های راسته و لوله تنفنگی نیز قد را بلندتر نشان می دهند. پوشیدن لباس های بالای زانو و کفش های ظریف و باز برای تیپ شما ایده آل است.

توصیه هایی برای بدن های فرم “گلابی”

لباس های مناسب فرم گلابی

برای خانم های با بالا تنه ی ظریف و پایین تنه ی پر اصطلاح فرم گلابی مرسوم است. بجای دامن های کلوش و پر چین، بهتر است دامن های فون و راسته بپوشید. این تیپ دامن ها بخصوص با کفش یا بوت های پاشنه بلند، ترکیب بسیار مناسبی برای شما است. با پوشیدن لباس زیرین مناسب، همراه با کت یا جلیقه ی مناسب می توانید توجه را به بالا تنه تان جلب کنید. لباس های زیبای که از گردن گره می خورند، ایده ای هوشمندانه و شیک برای مهمانی ها بخصوص در فصل تابستان است. برای ایجاد تعادل، می توانید با پوشیدن بالا تنه طرحدار و پایین تنه ی ساده ترکیبی مناسب ایجاد کنید.

در مجموع به این نکات دقت کنید؛

حقه هایی برای تیپ مناسب

  • لباس های شل همیشه آدم را چاق تر نشان می دهند.
  • لباس هایی که روی بدن تان خوب می نشیند، بسیار شیک تر هستند.
  • برای زیباتر دیده شدن کمرتان، باید کرست مناسب و پوشاننده بپوشید.
  • بجای شلوارهای زیادی تنگ، خوب است از شلوار کمی پر تر استفاده کنید، چرا که به مرور زمان جا باز کردن خط دوخت، شما را چاق تر نشان می دهد.

Untitled-1

اینم ببین !

mo26914

مدل کیف پاییزی

مدل کیف پاییزیReviewed by mg on Nov 5Rating: 5.0مدل کیف پاییزینمونه هایی از زیباترین و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *