بیرون آوردن ماهی زنده از شکم یک مرد + تصاویر

بیرون آوردن ماهی زنده از شکم یک مرد + تصاویرReviewed by mg on Jul 20Rating: 4.0بیرون آوردن ماهی زنده از شکم یک مرد + تصاویرمردی به طور باورنکردنی ماهی زنده ای را درون شکمش داشت که این ماهی در شکم او رشد کرده بود و به سختی به جراح اجازه داد تا او را از شکم مرد بیرون بکشد. در ادامه تصاویر و توضیحات بیشتر را مشاهده می کنید.

مردی به طور باورنکردنی ماهی زنده ای را درون شکمش داشت که این ماهی در شکم او رشد کرده بود و به سختی به جراح اجازه داد تا او را از شکم مرد بیرون بکشد. در ادامه تصاویر و توضیحات بیشتر را مشاهده می کنید.

مردی که به طور باورنکردنی مورد عمل جراحی قرار گرفت ماهی زنده ای از روده اش بیرون کشیده شد.

ماهی-زنده
مردی اهل برزیل نوعی ماهی ریه دار را در درون روده خود داشت که توسط جراحی از بدن او خارج شد. در یک جراحی وحشتناک جراح بایستی به مبارزه یک موجود زنده در بدن موجود زنده ی دیگر می رفت. این مار که قابلیت رشد تا 125 سانتی متر را دارد در داخل بدن مرد به رشد خود ادامه داده بود.
ماهی-زنده (2)
به طور معجزه آسایی ماهی هنوز زنده بود و به جراح اجازه نمی داد تا او را بیرون بکشد و با پیچش هایی که در خود می داد کار را دشوار می کرد.
این ماهی که اهل آمریکای جنوبی است به راحتی در محیط بدون اکسیژن زندگی می کند و نام دیگر او ماهی گلی آمریکایی است چرا که رنگ خاکستری و گلی او این نام را مناسب او می کند.
ماهی-زنده (1)

1 نفر این پستو پسندید.

اینم ببین !

photo_2134_57597bc940780-702x336

پسری که در حال سنگ شدن است

پسری که در حال سنگ شدن استReviewed by mg on Jun 11Rating: 5.0پسری که در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *