بي‌کيفيت‌ترين خودروي داخلي را بشناسيد! + عکس

بي‌کيفيت‌ترين خودروي داخلي را بشناسيد! + عکسReviewed by MG on Apr 24Rating:

 ام‌وي‌ام110 بي‌کيفيت‌ترين خودروي سواري توليدي در کشور است.

براساس جديدترين رده‌بندي شرکت بازرسي کيفيت و استاندارد ايران، خودروي چيني ام‌وي‌ام110 در ميان 21 مدل خودروي سواري توليدي در کشور در اسفندماه سال 92 عنوان بي‌کيفيت‌ترين خودرو را از آن خود کرده است.

 DIGITAL CAMERA

شرکت بازرسي کيفيت و استاندارد ايران مسوول رده‌بندي کيفي خودروهاي توليدي براساس شاخص‌هايي چون عيوب فني و عملکردي، تزيينات و مونتاژ، بدنه، رنگ و ايرادات مهم و اساسي است و در جديدترين رده‌بندي منتشر شده از سوي اين شرکت خودروي ام‌وي‌ام 110 با 85.4 نمره منفي در انتهاي جدول رده‌بندي قرار گرفته است.

ام‌وي‌ام110 خودرويي چيني است که قطعات آن از کشور چين وارد شده و در شرکت مديران خودرو مونتاژ مي‌شود. اين خودرو داراي حجم موتور 1100 سي‌سي بوده و با ميانگين قيمت 20 ميليون تومان به فروش مي‌رسد.

قرار گرفتن ام‌وي‌ام110 در قعر (انتهاي) جدول رده‌بندي کيفي خودروهاي سواري داخلي در حالي است که شرکت مديران خودرو در سايت رسمي خود در معرفي ويژگي‌هاي ايمني اين خودرو نوشته است: ”

خودروي 110 خودرويي بسيار ايمن در کلاس خود است. وجود يک کلاف تقويتي دور تا دور اتاق خودرو و همچنين سپرهاي ضربه‌گير، ضريب ايمني داخل اتاق را به طرز محسوسي افزايش داده است.”

1 نفر این پستو پسندید.

اینم ببین !

7250-300x190

مجردهای جوان ایرانی, چند درصد جمعیت ایران هرگز ازدواج نکرده‌اند؟

مجردهای جوان ایرانی, چند درصد جمعیت ایران هرگز ازدواج نکرده‌اند؟Reviewed by mg on Nov 3Rating: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *